Centrála Fimex

Fimex, spol. s r.o.
Do Koutů 2073/1a
143 00 Praha 412 – Modřany

IČO: 615 03 657, DIČ: CZ 61503657

Telefon: +420 261 910 109
Fax: +420 261 912 382
E-mail:
fimex@fimex.cz


Stroje pro řezníky a uzenáře  Praha -  Fimex.cz

Sklad Praha

Dobronická 1257
148 00 Praha 4 – Kunratice


Tel.: +420 602 793 917
E-mail:
sklad@fimex.cz


Koření a bylinky Praha - Fimex.cz

Úpravy obalů

Final s.r.o.
Příšovice 177
463 46 Příšovice

Obchodní oddělení | Eva Pohlová
Telefon: +420 736 532 499
E-mail:
info@finalprisovice.cz

Výroba | Jaroslav Hujer
Telefon: +420 603 286 331
E-mail:
jaroslav.hujer@finalprisovice.cz


Střeva, očka a další spotřební materiál pro řezníky Praha - Fimex.cz

Obchodní zastoupení Fimex

Severní Morava, Slovensko

Miloš Brada
Tel.: +420 602 337 978
E-mail: brada@fimex.cz

Východní Čechy, jižní Morava

Jiří Ropický
Tel.: +420 602 337 972
E-mail: ropicky@fimex.cz

Západní Čechy

Jan Brada
Tel.: +420 721 042 476
E-mail: brada2@fimex.cz

Jižní Čechy

Pavel Šafrata
Tel.: +420 602 514 499
E-mail: safrata@fimex.cz

Praha, Severní a střední Čechy

Jan Wallisch
Tel.: +420 735 209 639
E-mail: wallisch@fimex.cz

Technologové Fimex

Tomáš Bukovský
Tel.: +420 602 514 758
E-mail: bukovsky@fimex.cz

Zdeněk Fuka
Tel.: +420 602 337 975
E-mail: fuka@fimex.cz

Karol Kaluš
Tel.: +420 602 107 107
E-mail: kalus@fimex.cz

Robert Ondráš
Tel.: +420 702 098 127
E-mail: ondras@fimex.cz

Petr Štverka
Tel.: +420 602 337 993
E-mail: stverka@fimex.cz