Nabízíme obaly na salámy, šunky, klobásy nebo párky. Vaše masné výrobky můžete plnit do fibrózních, polyamidových nebo na míru šitých střev.

Specialitou našeho sortimentu jsou obaly řady SUN od společnosti World Pac umožňující předání chuti a barvy přímo na produkt. U všech obalů zajišťujeme jejich řásnění a potisk.

Úpravy střev

Potisk

U všech námi dodávaných obalů zajišťujeme také jejich potisk. Dle návrhu zákazníka jsme schopni potisknout střevo až do šíře 380 mm.

Kvalitní výsledky naší práce zajišťuje zejména digitální UV tiskárna Fin-Form společně s tiskovými válci ZECHER. Kapacita tisku je až 75 000 metrů střev denně.

Řásnění

Posledním krokem před distribucí střev k zákazníkovi je jejich řásnění. Čtveřice našich strojů pokrývá průměr střev, které jsme schopni zpracovat, od 19 do 180 mm. Roubíky nařásněného střeva jsou automaticky baleny do sítěk po 25 – 100 metrech.

Přířezy, úpravy AMA, RTU

Střeva distribuujeme buď v rolích nebo v podobě libovolně dlouhých přířezů, které můžeme opatřit vázaným nebo klipsovaným očkem.

Obalový materiál umíme ošetřit protiplísňovou ochranou AMA, díky které získá výsledný masný výrobek větší odolnost proti napadení plísní. Samozřejmostí je úprava RTU – Ready To Use.

Tiskové stroje Fimex

Dodavatelé obalů

Fibrózní a celofánová střeva Visko Teepak

Střeva předávající vlastnosti řady Sun společnosti World Pac
Polyamidové obaly Kalibra
Polyamidové obaly Viskase
Šité obaly Final